+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دیوار تابلوچسبها شما می توانید از یک پارچه مرطوب بسیار مناسب

هنگامی که ما را به برچسب دیواری، به خصوص منطقه وسیعی از برچسب دیوار چوب ما پیدا کردن هر چه دقت و توجه ما هستند، به جای گذاری، برچسب دیواری بسیاری از حباب های کوچک و بزرگ این زمان ما نیاز به استفاده از چاقو و یا برچسب دیوار سوراخ سوزن تولید ، و سپس ضرب کردن حباب، این برچسب دیوار نوشته شده نابود اثر تا کامل است.

استفاده از توپ چسب راه حل خوب برای مشکل حباب هنگامی که چسبیده تابلوچسبها دیوار است. دیگر دیوار برچسب بسیار صاف نوشته شده را بچسبانید سریع تر، میزان موفقیت بالاتر است. مجرای هوا قابلیت برچسب دیوار نیست، اما اگر شما قطع بزرگ برچسب دیوار فروش, این باید.

برای برچسب دیوار با کیفیت خوب با فیلم انتقال - متصل به طور مستقیم به محصول است، خود را پردازش پردازش برچسب دیوار فیلم انتقال خود را نیمه تمام محصولات و یا کیفیت محصول اما مدت طولانی و پارچه واکنش، این است که هنوز در اتاق استفاده می شود. فیلم واقعی انتقال ویسکوزیته بسیار پایین است، ویسکوزیته دیوار فقط مهم برچسب نسبتا ضخیم بسیار می خواهد، ترین نقطه بحرانی است که انتقال واقعی پی وی سی و چسب فیلم نخواهد داخل واکنش DOP، چسب انجام ویژه تحقیق و توسعه ، پوشش برچسب دیوار حتی 1 سال 2 سال هنوز هم می توان استفاده کرد. بنابراین کیفیت پوستر دیوار برای شناسایی نقطه کلیدی برای دیدن فیلم قبل از انتقال انتقال نمی باشد، بدون انتقال قبل از وجود دارد فیلم انتقال، باید کیفیت پایین.

در این کشور فیلم انتقال واقعی نیز به چند تقسیم شده، یکی انتقال فیلم تبلیغاتی مانند افلاطون، انتقال فیلم توسط نتایج خوب با قیمت خوب در خانه، فروشندگان برچسب دیوار خوب کلی با این فیلم انتقال مشخص ضرر است که وی شیعه بو انتقال تولید فیلم خط تولید ویسکوزیته نسبتا کم، ناپایدار، و گاهی گرد و غبار وجود دارد. بهتر تبلیغات کلاس انتقال فیلم اوری، تمام جوانب خوب هستند، ضرر بیش از حد گران است. دیوار ویژه چوب انتقال فیلم، این فیلم انتقال است از تبلیغات کلاس انتقال فیلم ویسکوزیته پایین است، علاوه بر این، به منظور جلوگیری از انتقال فیلم دیوار و چسب پی وی سی DOP واکنش چسباندن چسب ساخته شده ویژه تحقیق و توسعه. قیمت بین افلاطون و اوری است. شرح داده شده در مقابل چند اثر مات، وجود دارد فیلم انتقال مواد PP داخلی، شفاف، کاغذ پایین نیست. این فیلم انتقال قیمت بسیار ارزان است اثر بهتر از فیلم Lengbiao بدتر از افلاطون است، دیگر آسان به ترک چسب باقی مانده است.

برچسب های دیواری با استفاده از محیط زیست یک رابطه خاص، به طور کلی استفاده از 5-6 سال بدون مشکل است. برچسب دیواری است ضد آب می کند نه محو می تواند به اتاق دوش ضمیمه، آشپزخانه حمام می تواند. اما قبل از اینکه خمیر را باید با یک پارچه خشک در روکش برای حذف لکه چربی و سپس محو شده، این جامد بیشتر صرفه جویی کنید. کثیف می شود با یک پارچه مرطوب بسیار راحت محو.

دیوار به طور کلی مواد سطح پلاستیکی PVC, مزایای استفاده از plasticizers غیر سمی و مقاوم در برابر شعله مقاوم در برابر سایش مقاومت شیمیایی، بخار آب کم در داخل خانه تعیین شده تولید کنندگان داخلی را برجسته سازی استفاده از برچسب پی وی سی PVC دکوراسیون 100% با استانداردهای زیست محیطی اروپا (فرانسه ثبت شده EPD)، رنگ سبز، سالم، خالص و آب محو، دیوار پس از غلظت بیش از 6 سال به طور کلی می تواند حفظ شود.


اخبار مرتبط