+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دیوار برچسب زیست محیطی قیمت ارزان است

هنگامی که ما به Stickerss دیوار به خصوص منطقه وسیعی از Stickerss دیوار چوب ما می دید بدون توجه به چگونه محتاط هستیم، جگر Stickerss دیوار بسیاری از حباب های کوچک و بزرگ این زمان ما نیاز به استفاده از چاقو و یا سوزن سوراخ دیوار Stickerss تولید خواهد شد ، و سپس ضرب کردن حباب، این نابود Stickerss دیوار نوشته شده اثر تا کامل است.

استفاده از توپ چسب راه حل خوب برای مشکل حباب هنگامی که چسبیده به دیوار Stickerss است. دیگر Stickerss دیوار بسیار صاف نوشته شده را رب سریع تر، میزان موفقیت بالاتر است. مجرای هوا قابلیت برچسب دیوار نیست، اما اگر شما قطع بزرگ برچسب دیوار فروش, این باید.

برای Stickerss دیوار با کیفیت خوب با فیلم انتقال - متصل به طور مستقیم به محصول است، خود را پردازش پردازش فیلم خود را انتقال Stickerss دیوار را دارند دارد محصولات نیمه تمام و یا کیفیت محصول، اما مدت طولانی و پارچه واکنش، این است که هنوز در اتاق استفاده می شود. فیلم واقعی انتقال ویسکوزیته بسیار پایین است، ویسکوزیته می خواهد Stickerss دیوار فقط مهم نسبتا ضخیم بسیار ترین نقطه بحرانی است که انتقال واقعی پی وی سی و چسب فیلم نخواهد داخل واکنش DOP، چسب انجام ویژه تحقیق و توسعه , پوشش دیوار Stickerss حتی 1 سال 2 سال هنوز هم می توان استفاده کرد. بنابراین کیفیت Stickerss دیوار برای شناسایی نقطه کلیدی برای دیدن فیلم قبل از انتقال انتقال نمی باشد، بدون انتقال قبل از وجود دارد فیلم انتقال، باید کیفیت پایین.

در این کشور فیلم انتقال واقعی نیز به انواع مختلفی تقسیم شده، یکی انتقال فیلم تبلیغاتی مانند افلاطون، انتقال فیلم است وجود نتایج خوب با قیمت خوب در خانه، عمومی فروشندگان دیوار Stickerss خوب با این انتقال فیلم ضرر است که وی شیعه بو انتقال تولید فیلم خط تولید ویسکوزیته نسبتا کم، ناپایدار است و گاهی گرد و غبار وجود دارد. بهتر تبلیغات کلاس انتقال فیلم اوری، تمام جوانب خوب هستند، ضرر بیش از حد گران است. دیوار ویژه چوب انتقال فیلم، این فیلم انتقال است از تبلیغات کلاس انتقال فیلم ویسکوزیته پایین است، علاوه بر این، به منظور جلوگیری از انتقال فیلم دیوار و چسب پی وی سی DOP واکنش چسباندن چسب ساخته شده ویژه تحقیق و توسعه. قیمت بین افلاطون و اوری است. شرح داده شده در مقابل چند اثر مات، وجود دارد فیلم انتقال مواد PP داخلی، شفاف، کاغذ پایین نیست. این فیلم انتقال قیمت بسیار ارزان است اثر بهتر از فیلم Lengbiao بدتر از افلاطون است، دیگر آسان به ترک چسب باقی مانده است.

با شتاب سرعت از زندگی ما عمیقا توسط مواد شیمیایی هر روز مسموم هستند. معمولا, هنگامی که ما برچسب محصولات خواهد شد باز کردن بسته بندی، بوی بوی تند. بحث حرفه ای تصمیم گرفت بی مزه مزه است حلال چسب حساس به فشار دیوار چسب خمیر توسط حلال به سطح مواد حل شده چسب به تدریج با زمان تبخیر خواهد شد، ما بو بو در به presence از فرار است چسب های حساس به فشار. بنابراین، ما را به داخل ساختمان شده دیوار Stickerss از بزرگترین مشکلات زیست محیطی در حلال منعکس شده. حفاظت از محیط زیست, بالاتر خلوص حلال طعم است کوچکتر، زمانی که ما از هم جدا Stickerss دیوار و پایان مقاله هنگامی که مادی تا بوی تند وجود دارد تا بوی حلال های زیست محیطی داخلی برای استفاده باید. اگر شما خرید بوی دیوار Stickerss سپس نه استفاده از تهویه هوا تا حد امکان در چرخه، و سپس پنجره را باز کنید.


اخبار مرتبط