+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دیوار برچسب ها جایگزینی مناسب

در سال های اخیر، بسیاری از صاحبان چوب های دیواری را دوست دارند. برچسب های دیوار نه تنها ارزان، و فرکانس جایگزینی سریع است، شما می توانید خلق و خوی خود را با دکوراسیون خود را، کلاهبرداری، روش های مختلف را بارگذاری کنید. اما برچسب های دیوار آن چگونگی چسباندن آن است؟ چگونه برای چسباندن، اثرات تزئینی برچسب دیوار بهتر خواهد بود؟ این مقاله برای شما است که روش دیستو دسکتاپ را معرفی کنید، امیدوارم به شما کمک کند.

اول، توضیح اساسی از برچسب های دیواری

برای چسباندن به برچسب های دیوار، اول از همه برای درک آنچه که برچسب های دیوار است. فقط ویژگی های برچسب های دیواری را درک کنید تا در مورد روش ریزش آن فکر کنید. برچسب های دیوار طراحی و تولید الگوی به پایان رسید از برچسب های برچسب دیواری، البته، می توان به دیواره های رنگ لاتکس، همچنین می تواند کاشی، شیشه، پلاستیک و مکان های دیگر است. برچسب های دیوار یک برچسب دکوراسیون منزل هستند، زیرا راحتی جایگزینی و مورد علاقه بسیاری از مردم، البته انواع مختلفی از برچسب های دیواری، الگوی غنی نیز یک دلیل مهم برای مردم است؛ به طور خلاصه، برچسب های دیوار می توانند هر ترکیبی باشند زمان نیز باید طراحی کلی محیط خانه را در نظر بگیرد و آینده را در نظر بگیرد تا حذف شود.

دوم، معرفی نوع برچسب دیوار

در برچسب های دیسک رنده این است که ما باید ابتدا در نظر بگیرید که خرید کجا قرار داده شده است، و سپس ما باید در مورد چه برچسب دیوار مواد فکر می کنم. برچسب های دیوار با توجه به مواد را می توان به انواع مختلف تقسیم شده است. انواع مختلفی از برچسب های دیواری نیز دارای ویژگی های مختلف هستند، بنابراین در محل قرار می گیرند، استفاده از برچسب های مواد، و همچنین سبک دکوراسیون نیز با توجه است. ابتدا معرفی شده با PVC، این سطح مواد ضد آب و کپک زده، در جایگزینی بسیار آسان است به پاره کردن، اما کمتر رنگ، معمولا رنگی نیست، و حس قوی از پلاستیک ارزان، و حس کلی از ادغام با کل خانواده ضعیف است، محو خواهد شد، محو شدن، ویسکوزیته کافی نیست، به خصوص در غیر کاشی، فلز و سطوح دیگر دشوار است بارها و بارها خمیر است.

دوم این است که توجه داشته باشید رنگ جامد رنگ، همان ضد آب و کپک، و بدون PVC چاپ با نقص وجود دارد، شما می توانید رنگ، اندازه، دیوار را انتخاب کنید و دیوار اساسا هیچ حس نقض، آسان به محو شدن، آسان به سقوط، اما طراحی آن در همان خانه در همان بافت به طور کلی، آسان به رنگ، آسان به پاره، در غیر کاشی، فلز و سطوح دیگر دشوار است به طور مرتب خمیر. سوم این فیلم مات بوئینگ است، علاوه بر همان کاشی، شیشه ای، فلز و دیگر سطوح را نمی توان بارها و بارها رب، تقریبا دو مواد دیگر تمام کاستی را حل کرد.

سوم، روش رب روان دیوار معرفی شده است

در صورت انتخاب دیوار پس از نیاز، در واقع، روش به اصطلاح خمیر بسیار ساده است، اگر شما ایده های خلاقانه، بلکه ترکیب خود را در ایجاد پوستر های مورد علاقه خود را برای ایجاد محیط خانه بهبود خلاق. اگر شما چوب الوار دیواری را انتخاب کنید، ابتدا ابزارها، قیچی، چاقوها، کارت های سخت را بسازید، الگوی اطراف قسمت اضافی برش خالی را بچرخانید، فیلم انتقال متصل به الگوی برچسب، با کارت های سخت (مانند کارت های بانکی ) در انتقال فیلم چندین بار به عقب و جلو، به طوری که دو چوب بهتر، پس از رب حباب تولید نمی کند.

البته، البته، فیلم انتقال را از الگوی انتهای کاغذ حذف کنید تا اطمینان حاصل شود که الگوی به طور کامل به فیلم انتقال منتقل شده است. در این زمان عجله نکنید، ابتدا از انتقال فیلم استفاده کنید، ضایعات را بر روی دیوار بریزید و اگر پودر یا سایر پدیده ها وجود داشته باشد، ابتدا باید این مشکل را حل کنیم. چوب الگوی دیوار استیک تصاویر خانه دکوراسیون توجه به گوشه اول، و سپس به آرامی پایین به پایین دیوار با ابتدا کارت، و سپس به آرامی پخش فایل فیلم انتقال، تمام روند در این است.