+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تاریخچه زباله ها می تواند 1

در حالت عادی، تعداد کمی از موارد، زباله است، روش سنتی برای جمع آوری 14 سطل زباله، با جمع آوری 150 ساعت و جمع آوری سیستم جمع آوری زباله های پنوماتیک تنها هفت شافت (بن) را جمع آوری می کند و 1.4 ساعت را جمع آوری می کند.

زباله های قابل احتراق، نیروگاه حرارتی احتراق زباله، احتراق بخشی از انرژی به انرژی الکتریکی، بخش دیگری از انرژی گرمایی توسط آب جذب می شود و از "لوله گرما" به ساکنین محله خانه پیروی می کند. زباله های زیست محیطی به هیدروژن بیوگاز فرستاده می شود و بخشی از گاز متان به آشپزخانه ساکنان می رود.

در Stockholm، Sweden، شهر جدید Han Ma Bei binhai (Hammarby)، زباله هایی که می خواهید مانند بیرون است - مهم نیست چقدر شما زباله ها را پرتاب کرده اید، زباله ها سرریز نخواهند شد - این به این معنی نیست که کارگران زباله و سخت کار، در واقع، حتی اگر شما در سال گذشته در کنار زباله ها نشست، همچنین یک جمع کننده زباله می شود. یک چیز عجیب دیگر این است که در صبح و عصر، صدای ضعیف از زیر زمین جاده های زیرزمینی، شبیه صدای یک لامپ بلک ماشین. در واقع این سیستم جمع آوری زباله در هامما بی است. شما می توانید این سیستم را به عنوان ترکیبی از مجموعه ای از خط لوله زیرزمینی و تمیز کننده های بزرگ قرار دهید، زباله در "فاضلاب" ویژه، در حال اجرا در سرعت 70 کیلومتر در هر ساعت به روستا در لبه نقطه جمع آوری زباله، سرعت قابل مقایسه با مترو است.

به عبارت ساده، "قوطی های زباله" در واقع شفت های عمودی متصل به لوله های افقی زیر زمینی هستند. وقتی زباله پر می شود، آن را به شیر در پایین شفت سقوط می کند و در اینجا بمانید. کامپیوتر سیستم کنترل دریچه ای بین یک شفت و لوله افقی را بر اساس زمان تعیین شده توسط برنامه بر روی آن باز کنید. در این مرحله، فن پیشرو شروع به شروع می کند، لوله "خراش" باد 18 تا 25 متر در ثانیه، هوا بسته بندی شده در زباله و به ایستگاه جمع آوری مرکزی می رود. قبل از وارد شدن به ایستگاه مرکزی ایستگاه مخزن محفظه هوای محکم، این نیز جدا کننده XuanBing، با توجه به اصل آیرودینامیک، در چرخش، زباله را به ظرف، گاز پس از افزایش است، در طول خط لوله پس از پردازشگرهای گاز پساب با کربن فعال و دستگاه حذف گرد و غبار، حذف گرد و غبار پس از deodorization منتشر شد.

"تمیز و مرتب" رایج ترین ارزیابی ساکنان است که از سیستم استفاده می کنند. مشکل با جمع آوری زباله های سنتی این است که هنگامی که شما در چیزی مانند یک جعبه پوست هندوانه پرتاب می کنید، آب کثیف را دریافت می کنید، و سپس پشه ها و بوی می آید. سیستم جمع آوری زباله های اتوماتیک بسته است و چنین مشکلی ایجاد نمی کند. در سال 2006، شرکت مشاوره Gallup برای کاربر یک بررسی انجام داده است، نتایج نشان می دهد که در مقایسه با روش سنتی جمع آوری زباله بیش از 9 در کاربران ترجیح می دهند سیستم جمع آوری آشامیدنی اتوماتیک را داشته باشند. برای افراد معمولی، پاکیزگی خوب است، اما به نظر می رسد که در روش سنتی مهم نیست. اما مزایای جمع آوری خودکار در مکان هایی که آلودگی ثانویه زباله می تواند عواقب جدی داشته باشد، آشکار است مانند بیمارستان ها و آشپزخانه ها. در واقع، اولین سیستم جمع آوری زباله در جهان در یک بیمارستان سوئدی نصب شده است، که از سال 1961 به مدت 48 سال به طور هم زمان اجرا شده است. یکی از سه بژین پروژه های G بیمارستان عمومی مردم ارتش آزادیبخش مردم و آشپزخانه ساختمان نفت چینی است.

2 (1).jpg