+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نحوه انتخاب سوکت قدرتمند با سوئیچ برای خانواده

در ذکر سوکت، بسیاری از مردم تمایل به اخراج شدن دارند، فکر می کردند این فقط یک عملکرد انتقال برای یک به N بود، خوب است که به طور معمول خرید، پس از خرید یک کامپیوتر، رئیس معمولا فقط قدرت ارزان نوار، مصرف کنندگان نیز احساس می کنند که این رقم به مقرون به صرفه است، و من نمی دانم که بسیاری از حوادث آتش سوزی در چیزهایی است که شما سوراخ ضربه نیست، و خرید یک دروغ گفتن جعلی، در واقع برای آینده خطر پنهان کاشته شده تصادف. چگونه برای انتخاب سوکت سوئیچ؟ بسیاری از آنها مانند سوکت چند منظوره، در حال حاضر هنوز سوکت ضد آب، خروجی چوب جامد و غیره، چه نام تجاری از سوکت خوب است؟ چگونه انتخاب کنید؟

نکات اصلی کاربرد خانواده:

اگر یک محصول صوتی ویدئویی مانند تلویزیون، صوتی و تصویری باشد، مبدل قدرت با عملکرد فیلتر می تواند یک جریان خالص را فراهم کند؛

اگر تجهیزات سخت افزاری پیچیده تر مانند کامپیوتر، سرور و غیره، یک لایه حفاظت از رعد و برق ضروری است؛

اگر لوازم خانگی، یا نیاز به استفاده از لوازم خانگی با قدرت بالا، بهتر است حفاظت بیش از حد نوار را انتخاب کنید، بنابراین به دلیل اضافه بار منجر به تلفات غیر ضروری نمی شود.

تکنیک های انتخاب فنی فنی:

سطح برش سیم مسی برابر 0.75 سانتیمتر مربع است. نگاهی به دانش سیمی در بیرون می اندازد. سیم بی سیم پلیتونی معمولا سه خط را در بر می گیرد و خط داخلی مواد معمولا مسی است، ضخامت سیم مسی به طور مستقیم تحت تاثیر قرار می گیرد کیفیت کل موضوع، سیم مورد استفاده در Platooninsert پایین تر تمایل به نگاه بیروحانه تر و در داخل سیم مسی بسیار نازک است. سطح ساکن 0.75 سانتی متر مربع می تواند به لحاظ نظری تحت شرایط استفاده از 2500 W با قدرت بدون گرما، و تمایل پایین تر به مراتب کمتر از استاندارد است، بدین معنی که قدرت دریافت شده تنها 1000 وات به سیم مسی تبدیل می شود نرم، شکستگی، و پس از آن حوادث آتش سوزی.

صفحات مس در سوکت حداقل به صورت تماس با برنز فسفری استفاده می کنند. اغلب استفاده از ورق نازک پایین تر از ورق برنجی است که بسیار زنگ می شود، اما بعد از چندین بار درج، اغلب نیروهای نگهدارنده کاهش می یابد، باعث می شود که پلاگین شل شود و نوار با کیفیت خوب کمترین مقدار فسفر برنز را به عنوان پانل تماس می گیرند، مواد درون پلاگین پس از چندین بار از نیروی گیره، خوب عمل می کنند.

سوئیچ I / O استفاده می کند contacts.Now نقاط مختلف به طور کلی یک I / O جداگانه جداگانه I / O، بخش تماس سوئیچ بسیار مهم است، با استفاده از اتصال مشترک مشترک آسان است به علت قوس، که زمانی که ما وصل سوکت خواهد دلیل دلیل مریخ ، و استفاده از نقره ممکن است از وقوع وضعیت جلوگیری کند.

محافظت در برابر انفجار، حفاظت از رعد و برق، حفاظت در برابر نشت، حفاظت از ولتاژ بالا و حفاظت از محصولات قدرت فیلتر. طبق استانداردهای ایمنی ملی، نوار کیفیت مطلوب باید دارای طراحی حداکثر حفاظت مانند سوئیچ بسته، فیوز و غیره باشد، در حالی که طراحی به نظر می رسد مانند ساده، اما اثر بسیار مهم است، زمانی که فلاش رعد و برق و افزایش الکترواستاتیک این طراحی به سرعت می تواند منبع تغذیه یا بارگیری فیلتر را قطع، به طوری که برای اطمینان از ایمنی دستگاه های الکتریکی.

218281815230758149.jpg