+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

انعطاف پذیر شیلنگ می تواند مقاومت خوردگی را بهبود بخشد

1، تماشای اثر بافت لوله، پرش، شکسته، ابریشم انباشته شده. تراکم الگوی بافندگی بالاتر، تراکم بافت، تراکم لایه بافندگی بالاتر، اندازه ذرات کوچکتر، تراکم پایین تر است.

2، برای دیدن اینکه آیا مواد بدن از فولاد ضد زنگ است، درجه بالاتر از فولاد ضد زنگ، قوی تر مقاومت در برابر خوردگی. نحوه تشخیص سطح نمره های فولاد ضد زنگ، فقط استفاده از فولاد ضد زنگ برای شناسایی شربت می تواند تشخیص داده شود، به طور کلی تشخیص 304 سیم فولاد ضد زنگ نسبتا بالا است.

3، سایر قسمتهای مواد و کیفیت را مشاهده کنید. مانند آجیل، هسته اتصالات مس، آجیل مس است که آیا این روند جلا کروم است، چه کشش سطحی و غیره. در نهایت، نگاه کنید به اینکه آیا فولاد 304 مواد است، همان رویکرد فوق، نگاه کردن به اثر مهر زنی خشن است. به طور خلاصه، مواد بهتر است، کیفیت ساخت و ساز.

4، با بوی بینی دهان صادر خواهد شد اگر گاز سوراخ کردن، بیشتر مقدار چسب در داخل لوله، بالاتر توله سگ بالاتر از مخالف است. چگالی بالاتر، بهتر از کیفیت لوله، کشش، انفجار و سایر خواص نیز تقویت شده است.

علل خوردگی شلنگ انعطاف پذیر

واکنش اکسیژن فلز و اتمسفر یک فیلم اکسید روی سطح را تشکیل می دهد. در فولاد کربنی معمولی در شکل گیری اکسید آهن به اکسیداسیون ادامه می دهد، به طوری که خوردگی همچنان به گسترش و در نهایت تشکیل سوراخ ها ادامه می دهد. سطح فولاد کربن را می توان با نقاشی با فلزات مقاوم در برابر رنگ یا اکسیداسیون (مانند روی، نیکل و کروم)، اما، همانطور که شناخته شده است، این حفاظت تنها یک فیلم است. اگر لایه محافظ آسیب دیده باشد فولاد زیر شروع به زنگ زدن می کند.

مقاومت خوردگی فولاد ضد زنگ شیلنگ انعطاف پذیر بستگی به محتوای کروم دارد. هنگامی که محتوای کروم تا 10.5 درصد افزایش می یابد، مقاومت خوردگی فولاد به طور قابل توجهی افزایش می یابد، اما مقاومت در برابر خوردگی حتی زمانی که محتوای کروم بالاتر است، بهبود یافته است. واضح نیست. دلیل آن این است که وقتی فولاد با کروم آلیاژ می شود، نوع اکسید سطح به اکسید سطحی مشابه با فلز کروم خالص تبدیل می شود. این اکسید غنی از کروم با محتوا، از سطح اکسیداسیون بیشتر محافظت می کند. این لایه اکسید بسیار نازک است، از طریق آن می توانید براق طبیعی سطح فولاد ضد زنگ را مشاهده کنید، به طوری که فولاد ضد زنگ دارای یک سطح منحصر به فرد است. علاوه بر این، اگر آسیب سطحی، سطح فولاد در معرض و فضای خود را تعمیر کند، بازسازی این «فیلم غیر فعال»، همچنان نقش محافظتی را بازی می کند.

1، نصب باید در نظر گرفته شود: شیلنگ قابل انعطاف نمی تواند کمتر از حداقل شعاع خم شلنگ انعطاف پذیر، سطح خشن و یا گوشه تیز از شلنگ انعطاف پذیر باعث سایش و پاره شدن، طول کل شلنگ انعطاف پذیر باید قادر باشد برای اطمینان از اینکه هر دو انتهای جنبش بالقوه انعطاف پذیر شیلنگ.

2، شیلنگ انعطاف پذیر برای معکوس کردن (باید از شلنگ انعطاف پذیر برای معکوس جلوگیری کند، باید نسبت به قطعات متحرک باشد، ممکن است منجر به استفاده از نصب مناسب برای جلوگیری شود).

شعاع خمش بسیار کوچک است (برای جلوگیری از کمتر از حداقل شعاع خمش نصب، از یک شکل مناسب از اتصالات استفاده کنید. در عرض 1.5 برابر دامنه درون آستین از ابتدای خم شدن شلنگ انعطاف پذیر).

4 آسیب خارجی (برای جلوگیری از لایه بیرونی پوشیدن و یا آسیب رساندن به تماس با جسم، هنگام اعمال به وضعیت تلفن همراه، لطفا توجه ویژه ای را برای تنظیم طول شلنگ انعطاف پذیر برای جلوگیری از تنش و یا سایش انجام دهید).