+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خنک کننده جلوگیری از خاك، گرد و غبار

فن خنک کننده تبخیر استفاده از تبخیر آب برای جذب گرما در اطراف اصل خنک کننده هوا، اجزای اصلی برای تبخیر پرده مرطوب، آب و هوا در همان زمان از طریق پرده مرطوب، روند تبادل تماس متقابل، جذب گرما، خنک کننده. هوا در تبخیر همان زمان، رطوبت یک افزایش مشخص خواهد بود.

فن خنک کننده تبخیری برای خنک کننده، اندازه میزان خنک کننده عمدتا مربوط به رطوبت نسبی هوا است. رطوبت نسبی کوچکتر، افت درجه حرارت بیشتر است. در مناطق رطوبت کم مانند سین کیانگ، محدوده دما تا 20 ℃. و مانند گوانگدونگ، مانند مناطق رطوبت بالا، نرخ خنک کننده ممکن است تنها 2 ℃ باشد. بنابراین در انتخاب خرید یک فن خنک کننده، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، این است که شما برای دیدن اینکه آیا آب و هوای محلی شما نیازهای خنک کننده شما را برآورده می کند، مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که فن خنک کننده تبخیری در خنک کننده در همان زمان رطوبت هوا را افزایش می دهد، به منظور افزایش رطوبت هوا بسیار بزرگ است، به طور کلی فن خنک کننده تبخیر استفاده می شود در محیط باز باز و یا باز کردن درب و پنجره ها اتاق. در این زمان در انتخاب مشخصات فن های خنک کننده، عمدتا در هوای سرد می تواند به محدوده تنظیم شود. این به طور عمده بر احساس فردی است که هیچ استاندارد واحد وجود ندارد. اما معمولا هر 200m3 / h حجم هوا، احتمالا می تواند محدوده 1 m3 را پوشش دهد.

برای نصب یک فن خنک کننده در پنجره یا از طریق خروجی دیواری به هوای سرد تهویه مطبوع بزرگتر، هنگامی که دارای خروجی هوا خوب است، می توان آن را به عنوان تهویه مطبوع استفاده کرد. در این زمان در انتخاب مشخصات فن خنک کننده، شما ابتدا مطابق با روش تهویه مطبوع برای محاسبه بار خنک کننده اتاق، و سپس محاسبه فن خنک کننده در شرایط آب و هوایی محلی، ظرفیت خنک کننده برای دیدن ظرفیت خنک کننده از فن خنک کننده می تواند اتاق خنک کننده بار ادعا را ببینید. این محاسبه علمی و دقیق است اما نیاز به پرسنل حرفه ای و فنی برای انجام آن دارد، به طور کلی غیر حرفه ای ها دشوار است درک کنند. برای غیر حرفه ای، روش تخمین استفاده می شود. اصل انتخاب عمومی: ساختمان مسکونی 150m3 / m2 * h، ساختمان اداری 250m3 / m2 * h، ساختمان های عمومی 170m3 / m2 * h، کارخانه صنعتی معمول 300m3 / m2 * h. با این حال، هنگام استفاده از روش تخمینی، توجه داشته باشید که اصل فوق فقط برای ساختمان های معمولی است. هنگامی که ساختمان در ارتفاع بالا، ساختار تعمیر و نگهداری ضعیف، خورشید شدید خورشید، اتاق در بالای سر، کارکنان داخلی بیشتر، گرما و آب و هوا و رطوبت محلی و غیره، مقدار هوا مورد نیاز در واحد سطح افزایش می یابد.

برای اتاق های تهویه مطبوع سنتی تهویه مطبوع، معمولا در خنک کننده در همان زمان رطوبت هوا را در هوا می گیرند. افرادی که در این محیط برای مدت طولانی احساس هوای خشک و ناراحت کننده می کنند. از آنجا که چیلرهای تبخیری باعث افزایش رطوبت هوا در هنگام خنک سازی می شوند، راه خوبی برای استفاده از چیلرهای تبخیری، استفاده از چیلرهای تبخیری در اتاق های تهویه مطبوع معمولی است. در این مرحله، نه تنها می تواند رطوبت هوا در محیط را برای حفظ محدوده راحت، بلکه می تواند به شدت صرفه جویی در مصرف انرژی سنتی تهویه مطبوع، می توان به عنوان دو پرنده با یک سنگ توصیف کرد. در این مورد، مشخصات فن خنک کننده به طور کلی بر اساس استاندارد 75m3 / m2 * h انتخاب می شود.

فن خنک کننده تبخیر در استفاده واقعی، اگر پنجره اتاق را می توان باز کرد، شما باید پنجره را باز کنید. اما اگر تمام پنجره ها باز شود، درجه حرارت داخلی را کاهش می دهد، به طور کلی منطقه باز به حساب می آید که سطح دیوار 4 تا 5 درصد مناسب است. در عین حال پنجره ها باید باز شود تا جلوی باز شدن روی دیوار یکسان را از بین ببرد یا فاصله بین پنجره ها بسیار کوچک باشد و منجر به ایجاد "کوتاهی هوا" شود، تشکیل فضای هوایی "منطقه مرده".

فن خنک کننده تبخیر شده در طول پرده مرطوب باید توجه داشته باشید که مرطوب، یک بار پرده ی مرطوب می تواند کاملا مرطوب نباشد، باید با بخش های مربوطه یا پرسنل مربوطه برای تعمیر و نگهداری ارتباط برقرار کنید. برای طرفداران و پمپ ها می توانند از ابتدای مدل جدا شوند، بوت ابتدا باید پمپ را 3 تا 5 دقیقه بعد از فن باز کنید. خاموش پمپ اول، سرعت باد به بالا، استفاده از طرفداران برای خشک کردن پرده مرطوب، 5 دقیقه بعد و سپس خاموش کردن فن، قطع برق.

به منظور اجتناب از ناخالصی در آب روی پرده مرطوب برای ایجاد فرسایش، مسدود کردن، باید توجه به کنترل کیفیت آب، جلوگیری از محتوای غلیظ گردش خون بیش از حد بالا باشد، سعی کنید از آب خالص بیشتری استفاده کنید و آب باقی مانده را اجرا کنید بعد از روز خاموش، روز بعد از شروع دوباره اضافه کردن آب؛ شرایط اجازه می دهد آب می تواند فیلتر شود و یا افزایش مناسب در تعداد تمیز کردن. استفاده از یک دوره زمانی اگر بوی هوا بلافاصله با متخصصان مربوطه تماس بگیرد تا در صورت لزوم، تبخیر هسته یا فیلتر را تغییر دهد.

استفاده طولانی مدت، مخزن، سینک، فیلتر هوا، تبخیر پرده ی مرطوب، فیلتر ضد استاتیک و غیره می تواند یک بار هر دو هفته تمیز شود تا از خاک، گرد و غبار، مواد معدنی و دیگر کلاهک ها جلوگیری شود. مدت زمان طولانی استفاده نمی شود و یا فصلی هنگامی که استفاده می شود، همچنین باید مخزن، سینک، فیلتر هوا، تبخیر پرده مرطوب، فیلتر ضد استاتیک برای تمیز کردن، با آب (یا اضافه کردن مقدار کمی از مواد شوینده) پاک کردن پوسته دستگاه، و سپس تبدیل خاموش کردن قدرت پمپ، فن را باز کنید، پرده ها را خشک کنید، برای جلوگیری از پرورش قالب، و سپس آن را در جعبه گذاشته دور؛ فصل خنک سازی شروع به استفاده کرد، باید پرده مرطوب، فیلتر هوا و غیره را بررسی کنید که آیا قالب، حشرات و یا کلاه، چه بوی، آبی (پمپ آب، (فن، خروجی، و غیره) وجود دارد، آیا گرد و غبار، سیم برق دست نخورده، نیاز به جایگزینی قطعات جایگزین، نیاز به تمیز کردن برای تمیز کردن.

در شرایط عادی، عمر پایدار مرطوب تا 5 تا 10 سال است. برای مناطقی که کیفیت آب نسبتا زیاد است، پرده های مرطوب در معرض آسیب قرار می گیرند و باید جایگزین پرده های مرطوب شود. به طور کلی، پردهای مرطوب قابل رویت به 1/3 ناحیه که باید جایگزین شوند، اطمینان حاصل شود.