+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فن خنک کننده بیشتر هوای تازه، بوی عملکرد را بردارید

تابستان، بسیاری از دوستان برای این خانه خارج از سردرد آب و هوا گرم بی پایان است. اما با توسعه مداوم علم و فناوری و استانداردهای زندگی مردم، فن سنتی قادر به پاسخگویی به نیازهای مردم نیست. بسیاری از انواع جدیدی از تجهیزات تبرید محبوب هستند مانند تهویه مطبوع و طرفداران خنک کننده. اما تفاوت بین تهویه مطبوع و طرفداران خنک کننده چیست؟ فن خنک کننده و تهویه مطبوع که بهتر است؟

تفاوت بین یک فن خنک کننده و یک تهویه مطبوع چیست؟

یک فن خنک کننده

1. فن خنک کننده یک مفهوم جدید از فن است، هر دو عرضه هوا، تبرید، گرمایش و هوای پاک، رطوبت و سایر توابع در یک، با آب به عنوان یک رسانه، می تواند در زیر دمای اتاق سرد قرار می گیرد، همچنین می توانید ارسال باد گرم و مرطوب.

2. در مقایسه با فن، فن خنک هوا تازه تر است، بوی عملکرد را حذف می کند، و قدرت تنها حدود 60-80W است، قیمت نیز دارای میل به همکاری است. یک فن خنک کننده بین تهویه مطبوع و طرفداران قرار دارد که برای افراد مسن مناسب است. این می تواند پول را ذخیره کند و باد سرد را به سلامت شما آسیب نرساند.

3. فن خنک کننده فقط برای خنک کننده هوا استفاده می شود، برای تقاضای حرارت زمستان، نمی تواند ملاقات کند.

دوم، تهویه مطبوع

1. تهویه مطبوع تهویه مطبوع، تنظیم دما، رطوبت، تهویه مطبوع آویزان است برای ارائه یک منطقه فضایی (معمولا بسته) برای مقابله با تغییرات در دمای هوا از واحد استفاده می شود. عملکرد آن تنظیم دما، رطوبت، پاکیزگی و جریان هوای هوا در اتاق (یا فضای محصور، منطقه) برای رعایت الزامات راحتی یا فرایند انسان است.

2. در طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع، درجه حرارت معمولا اجازه می دهد تا بین 16 تا 32 ℃ کنترل شود. اگر درجه حرارت کم باشد، از یک سو برای افزایش مصرف برق غیر ضروری، از سوی دیگر ناشی از اختلاف دما در محیط داخلی و در فضای باز است.

3. تهویه هوا با رطوبت همراه در طی فرایند خنک کننده همراه است. رطوبت نسبی راحت را باید حدود 40 ~ 60٪، زمانی که رطوبت نسبی بیش از 90٪ بیش از حد است، حتی اگر درجه حرارت در محدوده راحتی، احساس انسان هنوز ضعیف است.

4. نوع پمپ حرارتی و سیستم تهویه مطبوع نوع الکتریکی عملکرد گرمایشی دارند. ظرفیت گرمایی به تدریج با دمای محیط محیط در فضای باز کاهش می یابد، اگر درجه حرارت در -5 ℃ زمانی که تقریبا هیچ گرمایش مورد نیاز است.

5. هوا حاوی مقدار معینی از گازهای مضر مانند NH3، SO2 و غیره، و همچنین انواع عرق، بوی بدن و خراش حمام و بوی دیگر است. روش های تصفیه هوا عبارتند از: برای هوای تازه، فیلتراسیون، استفاده از کربن فعال یا جذب و جذب فوتوکاتالیست.

برای طرفداران خنک کننده و تهویه هوا بهتر است؟

گفته می شود طرفداران خنک کننده و تهویه مطبوع متفاوت هستند، انتخاب خاص و یا با توجه به تنظیمات شما برای تصمیم گیری.

1. مزایا و معایب فن های خنک کننده

مزایا: کمتر از دمای متوسط ​​فن 5 تا 6 درجه، مصرف کم انرژی، قیمت پایین تر است، و برخی از محصولات همچنین نقش هوای گرم و نصب یون منفی، اندازه کوچک، آسان برای حرکت است.

معایب: برای خنک سازی بزرگ منطقه بسیار خوب نیست.

ترجیح شخصی برای انتخاب فن خنک کننده، سلامت را تحت تاثیر قرار نمیدهد، مانند Airmate Cooling Fan، نسل جدیدی از طراحی خنک کننده هسته ی هسته یخ زده، اثر خنک بسیار خوب است و دارای عملکرد پلاسما، هوای تازه، سالم و عملی است، مزایا و معایب جامع، بسیار قوی تر.

2. مزایا و معایب تهویه مطبوع مزایا: می تواند به طور قابل توجهی دمای هوا داخل خانه را تنظیم کند و می تواند با توجه به نیاز به دمای متفاوت تنظیم شود. و در ابتدا ذکر شده است، بسیاری از مارک های، می توانید یک اتاق بزرگ را انتخاب کنید.

معایب: بزرگ، گران و پس از استفاده به دلیل مهر و موم داخلی، هوا در گردش نیست، درجه حرارت هوا در داخل یکنواخت، آسان برای ایجاد ناراحتی و حساس به بیماری تهویه مطبوع. در حالی که قدرت بزرگتر است، مصرف برق و آسان برای انتقال مصرف کنندگان دشوار است به پذیرش.

به طور خلاصه، فن خنک کننده و تهویه مطبوع ویژگی های خاص خود را دارند، اگر شرایط راحتی، ما می توانیم تهویه مطبوع را انتخاب کنید، اما تهویه مطبوع می تواند درجه حرارت داخلی را به سطح بسیار لذت بخش تنظیم، بلکه آسان برای ایجاد دمای داخلی و خارجی تفاوت بسیار زیاد است تا مردم را سرد و یا رنج می برد از تهویه مطبوع بیماری، منجر به سلامت انسان نمی شود. در حالی که فن خنک کننده نسبت به تهویه مطبوع بسیار سلامت است، اما اثر خنک کننده آن قطعا به همان اندازه تهویه مطبوع نیست. بنابراین انتخاب خاصی که یک یا براساس وضعیت واقعی در خانه شما برای تصمیم گیری است.