+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فن خنک کننده اطمینان دارید بزرگ درب و یا پنجره را

داغ تابستان، در فصل گرم هر خنک کننده تجهیزات برق آمد و شروع به فروش، علاوه بر تهویه هوا سنتی فن های برقی در سال های اخیر داریم انتخاب بیشتر است که فن خنک کننده، استفاده از خنک کننده هر دو با هواداران اثر نزدیکی تهویه مطبوع و خنک کننده فن پف کردن باد سرد باد طبیعی است و بنابراین سالم تر از تهویه مطبوع و سپس فن خنک کننده با چگونه آن استفاده از احتیاط های فن خنک کننده? ما احساس می کنیم لازم به درک وضعیت خاص است.

1 با توجه به خنک کننده فن روش خنک کننده را انتخاب کنید: در حال حاضر بازار برای فروش فن خنک کننده معمولا دو راه برای دانلود دارد، این پرده و یخ کریستال سردخانه، که در طی آن پرده رول پایین خنک کننده نسل اول وسایل خنک کننده م نیست ethod کاستی خروجی است درجه حرارت بالا، اثر خنک کننده قابل توجهی است، و در حال حاضر جریان اصلی سردخانه یخ از فن خنک کننده, مزایای می تواند تا حد زیادی محدود است به رها کردن دمای هوا و لحظه ای دیگر دیگر حفظ می ، اگر فن تهویه مطبوع با یون منفی اکسیژن نوار مواد تابع و photocatalyst فیلتر گرد و غبار هوا در محیط داخلی، تصفیه آن بیشتر مناسب بهداشت و حفاظت از محیط زیست از درخواست است.

2 با توجه به فن خنک کننده خنک کننده روش را انتخاب کنید: ما همچنین می خواهم به خرید خنک کننده فن روش خنک کننده هنوز راه همان تفاوت داشته باشد اختلاف بین سرد توجه بازار را محبوب در حال حاضر دو نوع تبرید مواد و روش ها: در ضمن خنک کننده فن روش خنک کننده نوع پرده مزایای حجم کوچک پیشنهاد کم و مصرف برق کم است. در حالی که نوع پمپ خنک کننده روش نویز کمی خنک کننده به طور مساوی با دوام، اما ارائه بالاتر. ما می توانیم با توجه به نیازهای خود را به فروش, البته, اقتصاد می تواند وضعیت زیر توصیه می شود انتخاب پمپ روش فن خنک کننده خنک کننده اجازه می دهد.

3 با توجه به ظاهر فن خنک کننده و کار را انتخاب کنید: اول باید بررسی هوا مطبوع فن بسته بندی محصول دست نخورده است، نام تجاری کالا نوع محصول کارخانه تاریخ صدور گواهینامه ایمنی و دیگر اطلاعات اول دیگر خوب نیست خنک کننده فن با استفاده از مواد استرس ساخت دقیق شکل و دیگر ویژگی های جریان, مشاهده دقیق به طور کامل جلوگیری از دستیابی به محصولات کلبه به کلبه قادر خواهید بود.

استفاده از فن خنک کننده در توجه داشته باشید:

1 واحد مورد استفاده برای مدت طولانی باید اطمینان حاصل شود که دستگاه تجهیزات مبارزه قوی اگر خطر بلافاصله باید بگویم حرفه ای برای تعمیر.

2 این کالا در تحویل تجهیزات، روند عملیات لطفا بسته نشده به آتش و یا علت واحد سوخته و حتی حوادث به آتش کشیدند.

3، لطفا با توجه به لوله ورودی لوله های زهکشی خوبی متصل است، در غیر این صورت نشت ممکن است صدمه به تجهیزات یا وسایل دیگر تشکیل می دهند.

4، برای اطمینان از اثر بهتر باید اطمینان حاصل شود که بزرگ درب و یا پنجره وجود دارد.

5، نه ایستادن نشستن در واحد یا قرار دادن مواردي در آن، ممکن است آسیب دستگاه لغو را تشکیل می دهند یا موارد زخم و حوادث دیگر قرار می گیرند.

6 فرایند عملیات مانند تعمیرات و نگهداری دستگاه قدرت را رهگیری اول باید فرستنده سقف و دیگر قطعات دستگاه باز کردن، و یا ممکن است باعث آسیب به دستگاه و یا تلفات.

7، واحد سیم کشی باید دقیق و قوی برای جلوگیری از گزش موش و جلوگیری از فشار سنگین کشش تغییرات غیر مجاز در خطوط قدرت یا کنترل خطوط است. (اگر بند ناف قدرت آسیب دیده است، لازم به جایگزینی آن توسط سازنده یا آن گروه تعمیر و یا پرسنل تمام وقت مشابه است.) پایه: لازم به زمین امن است! سیم پایه باید به پایه ویژه معکوس تجهیزات ساخت و ساز متصل. )

8 به منظور اطمینان از نقش خنک کننده، نصب و راه اندازی فیلترهای حفظ تعرق، فکر می کند.

9، استفاده از ظرفیت خطوط نادرست یا سیم دیگر، وجود نقص و یا آتش سوزی ناشی از ممکن است.

10، رطوبت، دما كم و كاست شدید موارد باید مورد استفاده قرار گیرد به وکیل استفاده حرفه ای است.

11 بهره برداری از شرایط غیر طبیعی باید بلافاصله متوقف کردن با استفاده از و تعمیر تولید شرکت و یا توزیع نقطه بگو.

چگونه در مورد فن خنک کننده و چگونگی استفاده از فن خنک کننده مراقبت های مربوط به وضعیت Xiaobian امروز به مرتب کردن اینجا. با این حال، Xiaobian هنوز هم می خواهید به استفاده از فن خنک کننده در تابستان قطعا بهتر از استفاده از تهویه مطبوع است اما استفاده از فن خنک کننده هستند نیز بیشتر مشکل بدون تهویه مطبوع به استفاده مناسب، بنابراین ما باید برای دیدن اگر آنها می تواند یک فن خنک کننده را قبول کند dvantages و معایب و سپس فروش نوار فن خنک کننده.


اخبار مرتبط