+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فیلتر هوای داخل، خنک کننده، بهداشت و حفاظت از محیط زیست، فن خنک کننده

در یک روز گرم تابستان، در فصل گرم، هر نوع تجهیزات خنک کننده الکتریکی، علاوه بر تهویه مطبوع سنتی، طرفداران الکتریکی، در سالهای اخیر، انتخاب کرده است که عبارت است از فن خنک کننده، استفاده از از فن خنک کننده نزدیک به اثر خنک کننده تهویه مطبوع است و فن باد که از باد طبیعی خاموش می شود، بنابراین از تهویه هوا بسیار سالم تر است، بنابراین در مورد استفاده از فن خنک کننده، فن خنک کننده برای توجه به آی تی؟ Xiao Bian فکر می کند ما باید اول شرایط را درک کنیم.

1، با توجه به روش خنک کننده برای انتخاب فن فن: در حال حاضر فروخته شده در بازار طرفداران خنک کننده معمولا دو راه برای خنک کردن، این برای پرده پارچه پشته و ذخیره سازی یخ سرد، که در آن پرده به فهرست نسل اول از روش های خنک کننده، نقص درجه حرارت بالا است، اثر خنک کننده قابل توجه نیست، و در حال حاضر جریان اصلی فن خنک کننده یخ سرد، علاقه آن است که قادر به کاهش دمای هوا است بسیار محدود است و می تواند مدت زمان بیشتری را حفظ کند، دیگر اگر فن تهویه مطبوع دارای عملکرد نوار اکسیژن آنی و مواد فوتوکاتالیست است، هوا در محیط داخلی می تواند فیلتر شده و خالص گرد و غبار، مناسب تر برای تجدید نظر سالم و محیط زیست است.

2، با توجه به روش خنک کننده فن سرد برای انتخاب: ما نیز باید توجه به فن خنک کننده از روش تبرید، نه همان روش خنک کننده پیشنهاد متفاوت خواهد بود، در حال حاضر غالب در بازار از دو روش تبرید : در ضمن، فن خنک کننده روش تبرید نوع پرده کوچک، قیمت پایین، مصرف کم انرژی است. و روش تبرید پمپ از سر و صدای کوچک، دوام یکنواخت یخچال، اما قیمت بالاتر است. البته ما می توانیم با توجه به نیازهای خود به خرید، اقتصاد را می توانیم اجازه دهیم که وضعیت انتخاب پنل خنک کننده پمپ آب را توصیه کنیم.

3، با توجه به ظاهر فن خنک کننده و کارایی برای انتخاب: ابتدا باید تهویه مطبوع تهویه مطبوع فن بسته بندی کالای بی نقص نیست، یک نام تجاری کالا، نوع کالا، تاریخ کارخانه، گواهینامه ایمنی و غیره نیست، اول به اطلاعات، دیگر طرفدار بسیار خوب سرد با مواد، جزئیات کار، ظاهر گردش و سایر مشخصات، مشاهده دقیق قادر خواهد بود به طور کامل از خرید کالاهای معیوب در کلبه جلوگیری می کند.

1، استفاده از واحد به مدت طولانی، باید اطمینان حاصل شود که تجهیزات قوی است، اگر خطر وجود دارد باید بلافاصله به تعمیر حرفه ای به متخصصان.

2، کالاها در حمل و نقل، تجهیزات، فرایند عملیات لطفا به آتش نزدیک نباشید، در غیر این صورت دستگاه باعث سوختن و حتی آتش خواهد شد.

3. لطفا توجه داشته باشید که لوله های ورودی و تخلیه ها به خوبی وصل نشده اند، در غیر این صورت نشت ممکن است آسیب به تجهیزات و کالاهای دیگر را ایجاد کند.

4، به منظور اطمینان از نقش بهتر باید اطمینان حاصل شود که راضی با درب های باز یا پنجره.

5، ایستاده و یا نشستن در واحد، و یا قرار دادن هر گونه اقلام در آن، ممکن است صدمه به دستگاه ایجاد، لغو و یا اقلام سقوط مردم و دیگر حوادث.

6، فرایند عملیات، تعرق را باز نمی کنند، پوشش بالا مانند لوازم جانبی ماشین، مانند تعمیر، ماشین آلات تعمیر و نگهداری باید اولین قدرت را متوقف کند، و یا ممکن است باعث آسیب به دستگاه و یا تلفات.

7، سیم کشی واحد باید دقیق و محکم باشد تا از نیش موشی جلوگیری شود و از فشار، کشش، تغییر غیر مجاز سیم برق یا خط کنترل جلوگیری شود. (مانند سیم برق آسیب دیده است، به منظور جلوگیری از خطر، لازم است که توسط کارخانه یا بخش تعمیر آن یا پرسنل تمام وقت مرتبط جایگزین شود.) زمین: لازم است که زمین را تضمین کنید! سیم متناوب لازم برای اتصال به ساخت تجهیزات ویژه زمینی است. )

8 برای اطمینان از نقش خنک کننده، می توانید از اضافه کردن یک شبکه فیلتر برای حفظ تعرق فکر کنید.

9، از ظرفیت صحیح خط ایمنی یا سیمی دیگر استفاده نکنید، ممکن است باعث نقص یا آتش شود.

10، در رطوبت، درجه حرارت درخواست تجدید نظر دقیق به مناسبت باید توصیه برای استفاده از مشاوره حرفه ای.

11، روند عملیات هر شرایط غیر طبیعی، باید بلافاصله استفاده را متوقف کند و لطفا به شرکت تولیدی یا نقاط تعمیر توزیع بپردازید.

در مورد چگونگی استفاده از فن خنک کننده، و همچنین استفاده از فن خنک کننده توجه به وضعیت مربوطه، Xiao Bian امروز برای قلم زدن در اینجا. با این حال، بخش کوچکی همچنان باید در مورد فن خنک کننده در تابستان یادآوری شود که از هوا تهویه مطبوع استفاده شود، اما فن خنک کننده نیز مشکل تر است، تهویه مطبوع برای استفاده راحت نیست، بنابراین ما باید ببینیم که آیا می توانند پذیرش کنند مزایا و معایب فن سرد، و سپس برای خرید فنر سرد.