+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

کدام طرفدار خنک کننده ترجیح می دهید؟

طرفدار جریان محوری

تیغه فن محوری، هوا را به سمت همان شفت حرکت می دهد. پروانه و پروانه طرفدار محوری کمی شبیه هستند و در کار اکثر جریان هوا به طور موازی با محور، به عبارت دیگر، در امتداد محور جریان دارد. فن جریان محوری کمترین مصرف انرژی است که جریان ورودی 0 استاتیک هوا آزاد است و از بین رفتن قدرت با افزایش کنتراست جریان هوا افزایش می یابد. فن جریان جریان محوری معمولا در کابینت های تجهیزات الکتریکی خدمت می شود، گاهی اوقات در موتور متصل می شود، به دلیل اینکه فن جریان محوری سازه جمع و جور است، می تواند فضای زیادی را ذخیره کند، نصب آسان در همان زمان، به طوری گسترده استفاده می شود.

مشخصات: سرعت جریان بالا، فشار باد متوسط

فن سانتریفوژ

هنگامی که فن فن گریز کار می کند، تیغه هوا را به جهت عمود بر محور (یعنی شعاع) جریان می دهد و ورودی در امتداد محور محسوب می شود، در حالی که خروجی عمود بر جهت محور است. در اکثر موارد، استفاده از طرف جریان جریان محوری می تواند اثر خنک را به دست آورد، با این حال، گاهی اوقات شما می توانید 90 درجه چرخش آن را در صورت نیاز به تخلیه هوا و یا نیاز به فشار باد بزرگتر، شما باید یک فن مرکزی را انتخاب کنید. فن به طور فنی از طرفداران گریز از مرکز نیز می باشد.

مشخصات آن: سرعت جریان محدود، فشار باد بالا

طرفدار جریان مخلوط

فن فشرده مخلوط نیز به عنوان فن جریان جریان مایع نامیده می شود، اولین نگاه، طرفداران جریان مخلوط و طرفدار جریان جریان محوری، در واقع، ورودی فن مخلوط جریان در امتداد محور است، اما خروج گاز در امتداد جهت قطر محور و عمودی محور. فن، به علت شکل مخروطی تیغه و پوشش بیرونی، باعث افزایش فشار باد می شود و فن های گریز از مرکز کمتر شبیه فن طرف محوری در همان اندازه و دیگر عملکرد قابل مقایسه است.

ویژگی های آن: سرعت جریان بالا و فشار باد نسبتا بالا است

از طریق فن جریان

جریان هوای آزاد دارای مقدار زیادی هوا است که معمولا برای خنک کردن سطح وسیعی از تجهیزات استفاده می شود. باد

ورودی و خروجی فن به شکل عمود بر محور (به عنوان مثال، راست) است. فنر لوله ای است که از یک پروانه فنر بشکه ای دیگر استفاده کند، بشکه دور کالیبر تیغه های بزرگ، به دلیل قطر بزرگ، به منظور تضمین کلی بر اساس گردش هوا با استفاده از سرعت کم، در نتیجه، کاهش سر و صدا ناشی از عملیات با سرعت بالا

مشخصات: نرخ جریان پایین، فشار باد کم