+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

آموزش به شما نحوه انتخاب رادیاتور به درستی و به طور موثر

آموزش به شما نحوه انتخاب رادیاتور به درستی و به طور موثر


رادیاتور، به عنوان یکی از لوازم جانبی لازم را در کامپیوتر، نقش بسیار مهمی در ثبات و اورکلاک سیستم. رادیاتور در بازار خیره کننده است، کیفیت ناهموار است، واقعا خیره کننده, پس چگونه شما یک محصول مناسب در رادیاتور می توانید انتخاب کنید? برای کاربران مقرون به صرفه، امید طبیعی صرف هزینه کمتر برای خرید باتری عملکرد خوب است. این فقط می تواند تضمین ثبات دستگاه تمام، اما همچنین زباله های غیر ضروری را ایجاد نمی. بنابراین، قبل از خرید رادیاتور، ما نیاز به دانستن عوامل که رادیاتور، قادر به مناسب را انتخاب کنید.


از جمله عوامل اصلی مؤثر بر عملکرد نزول گرما: خنک کننده حالت (مستقیم، دمیدن نزول گرما دمیدن) مواد و فرایند برش نزول گرما رادیاتور تماس حرارت لوله مقدار حرارت لوله و بهره وری, سرعت فن خنک کننده و بلبرینگ نوع. نویسنده این نقاط را برای هر کس به مرتب کردن برخی از رادیاتور دانش حرفه ای.


ضربه مستقیم نوع اتلاف گرما در رادیاتور اصلی اینتل و یا AMD بیشتر شایع اغلب با استفاده از این نوع است. رادیاتور نوع ضربه مستقیم ضربات باد از بالای رادیاتور، استفاده از این ساختار است که قادر به مراقبت از تجهیزات اطراف رادیاتور، ضرر است که حرارت تولید شده به راحتی در کادر نیاز به همکاری با واریز فن خنک کننده برای استخراج گرمای داخل کیس.


ویژگی های جانبی دمیدن نوع رادیاتور است بزرگترین فن نصب شده در کنار نزول گرما این مزیت سرعت پوشش گسترده. جانبی جهت جریان هوا فن تولید موازی با صفحه اصلی نه به تاثیر هوای داخل محوطه، دمیدن منجر به صاف مجرای داخل کیس بسیار مناسب برای نیازهای بازیکن بازی DIY خنک کننده محدود است. مواد و فرآیند برش نزول گرما.


در ذهن بسیاری از کاربران رادیاتور حرارتی هدایت مواد سریع تر، اعتقاد بر این است به سرعت حرارت پردازنده برای رسیدن به اثر اتلاف حرارت خوب می کنند. در واقع، هدایت حرارتی مواد، طوری که اتلاف گرما از پردازنده بهتر.


در مواد نزول گرما هزینه تولید بیش از حد بالا است اگر چه طلا و نقره هدایت حرارتی بهترین، اما! گزینه های باقی مانده تنها مس و آلومینیوم، اما دو مزایا و معایب خود را است--مس هدایت حرارتی قوی اما عملکرد اتلاف حرارت ضعیف است; فقیر از هدایت حرارتی آلومینیوم، عملکرد اتلاف حرارتی قوی است. بنابراین، برخی از تولید کنندگان رادیاتور در تولید رادیاتور خواهد شد را انتخاب کنید ترکیب مس و آلومینیوم، گرما جذب در انتخاب خالص مس خالص یا پایه مس حرارت لوله جانبی در انتخاب ذرات آلومینیوم. بنابراین مزیت این است که به طور موثر جلوگیری از اکسیداسیون در حال حاضر، برخی از تولید کنندگان رادیاتور آبکاری نیکل در نزول گرما و حرارت لوله استفاده کنید.


طوری که لوله گرمایی است که به طور مستقیم با CPU, نتیجه افزایش نسبت استفاده از حرارت لوله متصل تکنولوژی هیبریدی تماس لوله گرمایی جلا بر روی صندلی قرار است. دو تکنولوژی تنها در روند و شکل متفاوت است.


در مقایسه با حالت اتصال قبلی بزرگترین نقش این روش ترکیبی این است که افزایش نسبت استفاده از حرارت و صرفه جویی در هزینه در مقایسه، اما اثر اتلاف حرارت خوب است و بستگی دارد اثر انتقال حرارت معنی در طراحی کلی رادیاتور. انواع لوله های حرارتی با راندمان اتلاف حرارت چیست؟ به زبان ساده این عنصر انتقال حرارت با هدایت حرارتی بسیار بالا است. انتقال حرارت از طریق تبخیر و تراکم مایع در لوله خلاء بسته می دهد. اصل جذب مایع مانند جذب مو را برای رسیدن به اثر تبرید شبیه به کمپرسور یخچال استفاده می کند. این سری از مزایای مانند هدایت حرارتی بالا عالی ملک هم دما تنوع چگالی شار حرارتی برگشت پذيرى جهت جريان گرما و انتقال راه دور است