+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

در مورد سوکت دسکتاپ و روش نصب آن اطلاعات بدست آورید.

هنگامی که ما سوکت دسکتاپ را انتخاب می کنیم بسیار گیج می شود، با این وجود ما نباید در هنگام انتخاب انتخاب و خرید یک احمق باشیم، به یاد داشته باشید وقتی سوکت دسکتاپ را انتخاب و خرید می کنید، باید ابتدا حس خاصی را به کار گیرید، فقط به آنچه که زیر سوکت دسک تاپ و روش نصب آن است.

1. [سوکت دسکتاپ چیست؟

سوکت دسک تاپ نوعی سوکت است که می تواند روی دسکتاپ پنهان شود. این سوکت دارای رابط ویدئو، رابط صوتی، رابط شبکه، رابط قدرت و غیره، برای پاسخگویی به نیازهای مردم در جلسات و ساعت اداری است. سوکت دسکتاپ به راحتی نصب می شود و می تواند بدون آسیب رساندن به زیبایی کلی و یکپارچگی دسک تاپ به خوبی پنهان شود. سوکت های دسکتاپ موارد رایج مانند میز، میز کنفرانس، شمارنده و غیره هستند.

2. [اطلاع از نصب سوکت دسک تاپ]

1. مراقب باشید آب در نصب نداشته باشید، سوکت دسکتاپ را خشک و تمیز نگه دارید و از استفاده از آلودگی در آینده جلوگیری کنید.

2. ولتاژ ورودی سوکت دسکتاپ 180 و 220 و 50 وات است، بنابراین باید هنگام نصب سوکت دسک تاپ به زمین وصل شود تا ایمنی و عمر مفید تضمین شود.

3. سوکت دسکتاپ هنگام نصب باید توجه به محل را داشته باشد، که نمیتواند کاربر معمولی جدول را تحت تأثیر قرار دهد و آن را در یک مکان ممتاز تر نصب کند یا جایی که اغلب مورد استفاده قرار نگیرد.

4. پس از نصب سوکت دسکتاپ، باید بررسی شود که آیا می توان آن را به طور معمول استفاده کرد، و همچنین توجه به اقدامات ضد آب و رطوبت، به منظور جلوگیری از تاثیر در استفاده های آینده.

Iii ویژگی های سوکت های دسک تاپ چیست؟

1. سوکت دسکتاپ را می توان از پلاستیسیته با توجه به الزامات ساخته شده، که می تواند کوتاه و بلند باشد، به طوری که می توان بدون زباله استفاده کرد. پس از اتمام مونتاژ، ماژول تابع مربوط به طول می تواند نصب شود.

2، سوکت دسکتاپ بعد از نصب، یک شیب مشخص وجود دارد، با مهندسی بدن انسان نه تنها زیبا، بلکه همچنین بیش از یک لایه امنیتی، اگر به طور تصادفی آب نمک، همچنین سوکت ممکن است خیس شود.

3، نصب سوکت دسکتاپ بسیار ساده است، و اندازه نسبتا کوچک، فضای دسک تاپ را کوچک می کند، هر یک از اجزای روی یک سوکت دسکتاپ، به ویژه برای میز بزرگ کنفرانس، می تواند نصب شود.

4. انواع مختلف رابط ها در سوکت دسک تاپ، مانند رابط صوتی، رابط ویدئو، رابط شبکه، رابط تلفن، رابط قدرت، و غیره، برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مردم وجود دارد.

سوکت دسکتاپ با استفاده از محدوده بسیار گسترده است، جدول دارای آن، پدیده با آن، آن را در، و حتی می تواند بر روی دیوار، زمین نصب شده است، و همچنین می تواند در محیط نصب، هر دو کاربردی و پنهان است، زیبا نیست

33.jpg