+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

آیا عملکرد حفاظت از رعد و برق در نوار برق قابل اعتماد است؟

هنگامی که به 25 دلار و حتی بیش از 50 دلار می رسد، حفاظت از رعد و برق نقطه اصلی فروش است. در واقع اصل حفاظت از رعد و برق و ضد انفجار، رعد و برق (عمدتا رعد و برق الکتریکی) و نوسان برق برق یا لوازم الکتریکی با قدرت بالا تولید برق در اوج شبکه توزیع، در صورتی که طول حداکثر، بیش از یک استاندارد خاص است، افزایش است، طول موج افزایش احتمالا تنها یک بیش از یک میلیون از ثانیه است، اما سطح بالاتر از مقدار ثابت پیک و بیش از حد ، احتمالا بر روی صفحه آسیب دیده آسیب ناپذیر برق تولید می شود.

برای گزینه حفاظت از معادن، توصیه من این است:

1. اگر جامعه قدیمی است، خط قدیمی است، شبکه قدیمی است، هنوز هم لازم است برای جلوگیری از عملکرد رعد و برق. اما در هر طبقه پایین در جامعه جدید، یک واحد حفاظت از رعد و برق وجود خواهد داشت.اگر خانواده نیاز به انجام رعد و برق حفاظت، نصب ماژول SPD در داخل سوییچ هوا در خانه، بهتر از خرید کمربندهای N با عملکرد حفاظت از رعد و برق و بیشتر اقتصاد است.

2. احتمال اعتصاب رعد و برق بسیار زیاد نیست. حتی اگر آن را برش، پیچ و مهره موثر نیست. حفاظت از رعد و برق رعد و برق رعد و برق است عمدتا برای رعد و برق محافظت از رعد و برق، که سیم در خط دریافت موج از تابش الکترومغناطیسی تولید شده توسط رعد و برق. علاوه بر این، نزدیک به ترانسفورماتور دستگاه یا کابینه توزیع در اتاق توزیع قدرت، احتمال تولید رعد و برق است که بسیار کوچک است. دلیل این امر اینست که طول اتاق توزیع به داخل خط کوتاه است، علاوه بر این، تجهیزات شبکه توزیع شده اساسا ساخته شده است حفاظت از رعد و برق

3. تعیین اینکه آیا حفاظت از رعد و برق با توجه به ارزش تجهیزات متصل شده است. اگر استفاده می شود برای اتصال کامپیوتر، تلویزیون ال سی دی، صوتی پیشرفته، یخچال و فریزر و تجهیزات دیگر، همچنین ممکن است برای پرداخت هزینه ده ها دلار برای خرید اثبات رعد و برق سوکت.اگر تخته سیم حتی یک لامپ، فن الکتریکی، شارژر تلفن همراه، هنوز هم در نظر گرفتن آنچه که برای جلوگیری از رعد و برق، استان.

علاوه بر این، ایده خوبی است که در هنگام بارش باران از پریز برق غیر استفاده شده از سوکت و یا صفحه اصلی سیم کشی بکشید. به این معنی نیست که اشعه القایی به آنها صدمه نخواهد خورد.

840523852939987541.jpg