+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

چگونه می توان خطاهای خط را در زندگی روزمره شناسایی کرد؟

مهم نیست که کدام سوکت باشد، فقط یک اتصال صحیح وجود دارد، و ترکیب دیگری اشتباه است. برای اطمینان از تجهیزات و ایمنی شخصی، سوکت باید با توجه به مشخصات قبل از استفاده به کار گرفته شود. شناسایی دقیق خطاهای سیم کشی مختلف نیازمند ابزار و روش های لازم است.

1. شناسایی "صفر / زمینی معکوس"

TN و TN - S - C - S سیستم توزیع، خط صفر (N) و زمین محافظ (PE) تنها 1 نقطه اتصال، علاوه بر این به طور جدی (بخشی)، هر دو از صفر بالقوه، تفاوت این است که: در فاز یک فاز صفر بار بار برابر با خط فاز؛ به جز نشتی از برق، به طور معمول حفاظت از سیم زمینی شارژ نمی شود.

1.1 خطر "صفر / زمینی معکوس".

اگر یک صفر / سوکت در مدار تک فازی برای دیدار با زمین، فراهم آوردن مدار حفاظت مدار جریان است که هنوز هم می تواند اجرا شود، اما نتیجه یک سری بار دیگر با جریان صفر خواهد بود به صورت تجهیزات سیگنال مجهز، خطا حفاظت از زمین غیر فعال کردن فیلتر، به ویژه بد برای تجهیزات الکترونیکی حساس است. نویز ارتباط آشکار hi-fi از این خطای سیم کشی است.

از آنجا که سیم زمینی حفاظت تنها دارای اثر اتصال بالقوه است، قدرت را حمل نمی کند، بنابراین قطر خط ممکن است بیش از صفر است. هنگام بارگذاری جریان بزرگ، قطر فشار خطی بیشتر از خط صفر خواهد بود و به یک خطر آتش سوزی تبدیل خواهد شد.

1.2 "صفر / زمینی معکوس" را شناسایی کنید

مدار توزیع در شرایط بدون بار، صفر زمین و حفاظت از خواص الکتریکی هیچ تفاوت، می تواند اندازه گیری تنها از سوکت شناسایی نیست، تنها بار دسترسی بر روی جریان خط با تفاوت برای قضاوت درست و غلط اندازه گیری می شود.

"محافظ نشتی (یا محافظ جریان فعلی باقی مانده)" در خط همچنین می تواند به طور موثر از چنین خطاهایی جلوگیری کند. پس از بار به سوکت سوئیچ صفر / زمین متناوب متصل می شود، دستگاه حفاظت می تواند تفاوت بین خط صفر و جریان خط فیزیکی را شناسایی کند و حفاظت را برای روشن شدن مدار به کار برد.

2. "اتصال بد" را از طریق سوکت بررسی کنید

هدف از سوکت برق تامین برق برای تجهیزات الکتریکی در یک راه ایمن، قابل اعتماد و راحت است و خروجی باید با استاندارد خروجی ولتاژ مطابقت داشته باشد. "مشخصات طراحی سیستم منبع تغذیه و سیستم توزیع GB50052" 4.0.4 بیان می کند که "در شرایط عملیاتی عادی، مقدار مجاز ولتاژ ترمینال تجهیزات برق" بین + 5٪ ~ -10٪ و به طور کلی + 5٪ است؛ "JGJ / T 16-92 مشخصات ساختمان سازمانی ساختمان مدنی" 3.3.3 مقررات مشابهی دارد.

به دلیل منبع تغذیه خارجی، کمبود نیروی منبع تغذیه به طور عمده ناشی از انتخاب نامناسب خط، نقطه مقاومت بالا یا مسیر خط است. کیفیت سیم کشی سوکت خود را بررسی کنید. این یک روش ساده و قابل قبول برای اندازه گیری قطر ولتاژ خط از طریق پریز برق و تعیین خط خط است.

افت ولتاژ اندازه گیری باید از قدرت بار بالا استفاده کند، که می تواند مشکل کمی در فرایند تشخیص ایجاد کند. در تئوری، آزمایشکنندگان می توانند یک اجاق برقی بزرگ را به عنوان یک بار استفاده کنند، اما عملیات واقعی نه امن و نه راحت است. نه، خط اندازه گیری نشد، اما اجاق الکتریکی باعث آتش شد.

5. اگر چه جوان و کوچک مسئولیت قلم نیستند، آنها همچنین می خواهند معرفی ابزار اندازه گیری ابزار دقیق کار کم ولتاژ AC ارائه دهند.

برای بررسی ساده، سریع، ایمن و دقیق سیم کشی سوکت دیجیتال، مشخص شده است که گسل های معمول در خطوط برق متناوب با ولتاژ پایین معمول هستند. تجزیه و تحلیل مدار. متر با توجه به طراحی ولتاژ چینی 220V طراحی شده است و تمام اندازه گیری ها و آزمایش ها با استفاده از پلاگین استاندارد 3 پورت استاندارد تکمیل شده است.

11.jpg