+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

چگونه می توان یک نوار قدرت خوب را انتخاب کرد

I. مواد. مواد مورد استفاده در ستون با کیفیت بالا در مقاوم شدن شعله، عایق، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر رطوبت بسیار عالی است. ثبات مواد قوی است و تغییر رنگ رنگ آسان نیست. مواد انتخاب شده برای سطوح سطحی با کیفیت بالا، فسفر برنز، هدایت خوب، انعطاف پذیری خوب و عمر طولانی است.

2. Appearance.The سطح صاف و صاف است، رنگ حتی، دارای بافت است، محصول خوب است به طور کلی. علاوه بر این، آرم برند در پانل باید روشن و کامل، بدون سوراخ در سطح.

3. ساختار داخلی. سازه نرمال ساختار جوش داده شده است، پیشرفته تر یک ساختار هسته ای است.

4. لمس کنید. سوئیچ را امتحان کنید، سوئیچ خوب سوئیچ متوسط است، انعطاف پذیری بسیار عالی است و نوبت باز و بسته شدن قدرتمندتر است. توقف فشار در وسط وضعیت و تبدیل شدن به یک جدی خطر آتش سوزی. همچنین می تواند در یک ردیف، محصولات با کیفیت بالا به دلیل استفاده سنگین از مس و فلز نقره، نور وجود نخواهد داشت.

5. فرایند تولید. کلید تنظیمات اغلب لمس شده است، به خصوص پانل سوئیچ رنگ، اگر انتخاب محصول نامحدود است، زمان طولانی است، محو شدن سن. اگر شما انتخاب کنید برای کسانی که از مواد با مقاومت UV و اسپری مرز سوئیچ فرآیند غشا را شسته، حتی با یک مدت طولانی، رنگ کوچکترین تغییر نیست.

6. طرح سوئیچینگ انحصاری طراحی دارای چراغ شب نما، حتی سنتی ترین دستورالعمل های رنگ شب تاب فلورسنت، همچنین از یک تک رنگ فلورسنت سبز به رنگ های مختلف. تابش منبع تغذیه یکی دیگر از شاخص های شبانه است، و بیشتر جایگزین نئون چراغ ها با چراغ های LED برای اطمینان از زندگی طولانی، تب پایین و نور نرم تر.

7. بسته بندی و دستورالعمل. محصول محصول بسیار توجه به رضایت مصرف کننده، نام تجاری وارد شده باید با کتابچه راهنمای کاربر در چین مجهز شده است. نام محصول، نام تجاری و شاخص های فنی به وضوح مشخص شده از نصب به اقدامات احتیاطی است. این همه چیزهایی است که شما باید در هنگام انتخاب یک جوخه آگاه باشید.

8. در مورد خطوط زمین. بهتر است برای خرید سه شاخه، دو پلاگین - تولید کنندگان رسمی تولید نمی شود. برخی از جک زمین زمین، برخی از آنها نیست، این امن نیست.

9. قدرت. در مجموع، قدرت 2500 وات و قدرت 4000 وات است. لطفا قبل از خرید از چه قدرتی استفاده کنید. نباید بیش از حد قدرت باشد.

گواهینامه 10.Security محصولات سوئیچینگ با کیفیت باید توسط دولت گواهی شده و مطابق با استانداردهای بین المللی. محصولات داخلی از طریق صدور گواهینامه 3C، صدور گواهینامه سری ISO9000، برخی از نام تجاری بین المللی نیز موفق به اخذ گواهینامه ایمنی ملی و بین المللی دیگر، این خواهد بود با شناسایی علامت بر روی محصول خود، بسته بندی و یا دستورالعمل