+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

چگونه می توان یک نوار قدرت عملکرد موتیف خوب (1) انتخاب کرد؟

در حال حاضر اغلب قدرت های مختلف در بازار، یک سبک واحد، ساده هستند و بسیاری از مشکلات پنهان امن وجود دارد، این طراحی برای حل این مشکلات به منظور پیشبرد صفحه ی موجود از برخی از ایده های نوآورانه، برای تسهیل زندگی و کار مردم، اجازه آن را بهتر در خدمت مردم است.این طراحی عمدتا به بهبود قلمه موجود در سه جنبه، و ارائه برخی از ایده های خاص برای هر جنبه، و پیشنهاد مدل تولید بر اساس این نظریه ها، و دستورالعمل های خاص را.

1. مواد پلاستیکی را انتخاب کنید.

نوار برق به طور معمول از اجزای الکتریکی استفاده می شود، عملکرد مورد نیاز خوب است، نیاز به تولید انبوه، نیاز به عملکرد فرایند ریخته گری بهتر است، از طریق جستجوی اطلاعات، مقایسه جامع بسیاری از پلاستیک، اختیاری مواد ABS رزین ABS، هر دو acrylonitrile - butadiene - styrene copolymer .

2. عملکرد و عملکرد پردازش قطعات پلاستیکی را تجزیه و تحلیل کنید.

(1) استفاده از عملکرد: ABS دانه دانه ای یا مات رنگی زرد سبک، غیر سمی، بی مزه، نرخ لیمو کم است، دارای ویژگی های جامد فیزیکی و مکانیکی جامد، مانند خواص الکتریکی عالی، مقاومت در برابر سایش، ثبات ابعاد، مقاومت شیمیایی و براق سطح، و غیره، و آسان برای پردازش ریخته گری.

خواص مکانیکی: ABS ABS دارای خواص مکانیکی عالی است، مقاومت ضربه آن بسیار عالی است، و می تواند در دمای بسیار پایین استفاده شود. ABS ABS دارای مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر ثبات و مقاومت روغن است. این را می توان برای تحمل تحت بار متوسط و سرعت چرخش استفاده می شود.

عملکرد حرارتی: درجه حرارت تغییر شکل حرارت پلاستیک ABS 93 ~ 118 ، محصولات پس از درمان آنیل می تواند در حدود 10 بهبود می یابد . هنگامی که ABS - 40 هنوز می تواند برخی از چقرمگی را نشان می دهد، می تواند در محدوده دما 40 ~ 100 .

خواص الکتریکی: عایق الکتریکی ABS ABS خوب است و تقریبا نامناسب برای درجه حرارت، رطوبت و فرکانس است و می تواند در اکثر محیط ها استفاده شود.

عملکرد محیطی: ABS ABS توسط آب، نمک معدنی، قلیایی و اسید های مختلف تحت تاثیر قرار نمی گیرد، اما در کتون ها، آلدئیدها و هیدروکربن های کلر حل می شود و ترک خوردگی استرس بوسیله خوردگی اسید استیک و روغن گیاهی ایجاد می شود.

(2) عملکرد پردازش

1. مواد آمورف، متوسط سیالیت، جذب رطوبت بالا، باید کاملا خشک شود، سطح نیاز به قطعات پلاستیکی براق برای مدت زمان طولانی برای خشک شدن 80-90 درجه، 3 ساعت.

2. مناسب برای درجه حرارت بالا مواد و دمای بالای قالب، اما دمای مواد بسیار بالا و آسان تجزیه (درجه تجزیه> 270 درجه).

دمای قالب 50-60 درجه، به نور بالا، قطعات مقاوم در برابر حرارت مقاوم است، درجه حرارت قالب 60-80 درجه است.

2. اگر الگویی برای حل کردن نیاز باشد، لازم است که سیالیت مواد، درجه حرارت بالا، دمای بالای قالب و یا تغییر سطح آب تغییر یابد.

3 سطح مانند تشکیل گرما یا ماده بازدارنده شعله، 3 تا 7 روز پس از تجزیه پلاستیک باقی مانده سطح قالب، باعث می شود سطح قالب روشن، به موقع به مرگ می شود، و سطح می میرند برای افزایش محل اگزوز.

مشخصات فرایند تشکیل ABS.

دمای ذوب بالا نیاز به دمای بالا و تزریق فشار بالا دارد؛ مقاومت در برابر دونده قالب باید کوچک باشد و قالب باید گرم شود. قطعات پلاستیکی برای ایجاد استرس داخلی، مواد خام باید خشک شوند، نیروی بالا باید یکنواخت باشد ، قطعات پلاستیکی باید پردازش شوند.

نتیجه:

این محصول دارای پایه صفحه است، نیاز به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، قدرت و چقرمگی خوب، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر خوردگی، دقت متوسط، عملکرد زیبا و قابل اعتماد. با استفاده از مواد ABS، عملکرد محصول اساسا مطابق با الزامات، اما در هنگام تشکیل، پرداخت توجه به انتخاب فرایند ریخته گری مناسب و درمان خشکی قبل از قالب سازی.