+86-579-86358770sales@cgdq.cc

رده محصول

مشخصات دانش فن خنک کننده

خنک کننده فن نوت بوک فن های خنک کننده خنک کننده فن تهویه مطبوع فن خنک کننده فن خنک کننده کابینت شاسی هارد دیسک کارت گرافیک، پردازنده فن خنک کننده، خنک کننده فن و قدرت. طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی:

ساختار فن خنک کننده: از موتور، بلبرینگ تیغه شل (از جمله سوراخ ثابت)، پریز برق و برخی از سیم تشکیل شده است. موتور مرکز فن خنک کننده است. به طور کلی توسط استاتور، روتور از دو رشته تشکیل شده است. موتور ثابت برخی از شناخته شده به عنوان استاتور موتور. ربات اجرای برخی روتور نامیده می شود. روش های کنترل سرعت موتور DC سرعت تنظیم و مدولاسیون فرکانس سرعت دو که در حال حاضر استفاده از جریان اصلی هستند. اتمام برجسته کنترل سرعت فن در تقاضا. فن کنترل دما را می توان با اضافه کردن لوله های پلی اتیلن در هیئت مدیره PCB نصب شده است. درجه حرارت القایی تغییر و سرعت بالاتر دمای سریع تر سرعت فن. با این حال، پره های فن خنک کننده عجیب و غریب هستند است زیرا به حفظ کار تعادل فن و به حداقل رساندن تاثیر تشدید فن های عجیب و غریب است بهترین انتخاب در قالب دو برابر تعداد تیغه نقطه تعادل متقارن، دشوار برای فن ، نه دو است شایستگی; «شایستگی نیست همه دو برابر است.»

در انتخاب فن خنک کننده اغلب مقایسه فشار هوا و حجم هوا، فشار هوا و حجم هوا برای تهویه طبیعی نیاز به غلبه بر خنک کننده فن تهویه مقاومت سکته مغزی، فن خنک کننده بايد فشار برای غلبه بر مقاومت هوا تولید. این فشار باد است. فشار هوا اندازه گیری عملکرد فن خنک کننده شاخص مهم فشار باد به طور عمده در شکل اندازه ارتفاع و سرعت سریع تر سرعت بیشتر تیغه دارد. باد نسبتا بزرگ، مجرای نوع طراحی از نزول گرما بهتر فن فشار باد حفظ فشار می تواند. حجم هوا حجم کل هوای تحویل داده و یا مکیده شده توسط فن های خنک کننده هوا هر دقیقه است. وقتی مواد نزول گرما یکسان است، حجم هوا مهم ترین شاخص برای اندازه گیری ظرفیت خنک کننده رادیاتور هوا خنك است. حجم هوای بزرگ در واحد زمان دور کالری بیشتری را بکشد. اگر حجم هوا در مقایسه با نیروی نوسان سلاح، و سپس فشار باد دقت سلاح است. دیگر شرایط بدون تغییر باقی می ماند، مقدار واقعی اثر فن خنک کننده با هوا نقش تعیین کننده. باله های آلومینیومی فن خنک کننده در فشار باد بالاتر. باله های مس نیاز به حجم هوا بزرگ. ظریف باله، بالاتر نیاز فشار، در غیر این صورت هوا هنوز هموار بین باله های جریان خواهد شد.

در طراحی، طراحی فن خنک کننده علاوه بر طراحی عام، برخی از فن خنک کننده با برخی از طراحی بسیار خاص از طریق استفاده از فن آوری های جدیدتر و فرآیندهای بهتر نیازهای کاربران وجود دارد اشاره شد. ایمن در گرد و غبار، استفاده طولانی مدت از طریق بخش های مختلف وزارت با یک لایه ضخیم از گرد و غبار که منجر به انفجار ضعیف پوشانده خواهد شد. تیغه افزایش وزن. کاهش سرعت یا بار موتور را افزایش می دهد. و یا حتی باعث آسیب به فن. برای این منظور، برخی از تولید کنندگان فن خنک کننده نیز تعجب آور در گرد و غبار است. به عنوان مثال، برخی از تولید کنندگان در بازار نصب "فیلتر هوا" در خارج فن، اما آنها باید تمیز در دوره ای، در غیر این صورت فیلتر هوا تا اتلاف گرما غیر ضروری جلوگیری خواهد شد. هم وجود دارد برخی از محصولات معرفی اصطلاح طراحی ضد گرد و غبار جدید، گرد و غبار در نزدیکی محور بسته به شکل بسته در حالی که بهینه سازی باد به باد، جایی برای مخفی کردن گرد و غبار. تا حد زیادی به بهبود زندگی فن، راحت تر از استفاده می تواند.

به طور خلاصه ایمن در تمام کامپیوتر لوازم جانبی متعلق به رده فروتن، اما ضروری است. فن خنک کننده عملکرد خوب خوب کامپیوتر سخت افزار خنک کننده نیازهای می تواند. تبدیل به بهره برداری پایدار از رایانه حفاظت از خدا. فن خنک کننده به منظور عملکرد قوی است. فن نیاز به عنوان یک کل در تمام جزئیات برای مقابله با درست و مناسب. به منظور بهترین اجرای بازی. فن خنک کننده بزرگ. فشار باد قربانی خواهد شد. فشار باد کاهش خواهد یافت. سرعت فن خنک کننده و خنک کننده ظرفیت نه لزوما بالاتر سرعت فن خنک کننده مربوط است اما سر و صدای بیشتری به ارمغان بیاورد. هنگامی که سرعت حد رسیده است، اگر شما می خواهید برای افزایش جریان هوا، فقط تغییر زاویه تیغه یا تیغه افزایش تیغه مقدار متناسب با حجم هوا است. با این حال، تعداد تیغه به خوبی ممکن است با توجه به میزان فشار باد مورد نیاز به در نظر گرفتن تیغه بادهای در همان زمان است، سر و صدای فن به طور طبیعی افزایش می دهد.